NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANE
PYTANIA

PAINTBALL OSADA

1. Jak się ubrać?

Polecamy założyć na siebie kilka warstw odzieży cienkiej – unikniecie w ten sposób przepocenia. Jeżeli macie taką możliwość przygotujcie ubranie, które możecie ubrudzić. My ze swojej strony pożyczamy mundur. Buty powinny być wygodne, najlepiej sportowe.

2. Czy paintball boli?

Wszystko zależy od odległości strzału. W większości przypadków odczucie jest porównywalne z uderzeniem naciągniętej gumki. Często dzięki adrenalinie i podekscytowaniu możecie w ogóle nie poczuć trafienia.

3. Czy paintball jest bezpieczny?

Według statystyk paintball to gra bezpieczniejsza od tenisa, kręgli czy wędkarstwa. Oczywiście zdrowy rozsądek jest najważniejszy. Nad całą grą czuwa nasza obsługa.

4. Czy po grze zostają siniaki?

Jak w przypadku intensywności odczucia bólu, również ważna w tej kwestii jest odległość. Jeżeli przestrzegacie zasady, w której minimalna odległość strzału to 6 metrów, ślad trafienia jest niewielki. Wielkość siniaków jest również zależna od wrażliwości waszych organizmów.

5. Czy można grać w okularach?

Jak najbardziej. Większość okularów bez problemu mieści się w masce.

6. Od jakiego wieku można grać?

Jeżeli rodzic lub opiekun dziecka stwierdzi, że podopieczny będzie w stanie poradzić sobie z obsługą naszego sprzętu, nie widzimy przeciwwskazań dotyczących jakiegokolwiek wieku, lecz tylko w przypadku, kiedy my uznamy, że predyspozycje uczestnika są odpowiednie. Zasadniczo jest to wiek 10 lat.

7. Czy po grze możemy zorganizować ognisko?

Po strzelance cały teren jest do dyspozycji graczy, włącznie z wiatą, oświetleniem, paleniskiem i naszym drewnem.

8. Ile trwa gra?

Rozgrywka z ilością 500 kulek trwa średnio 3-4 godziny, lecz nie ma na to reguły.

9. Jak do nas dojechać?

Nasze pole paintballowe znajduje się w miejscowości Łączna, jest to gmina Mieroszów, powiat Wałbrzyski. Znajdujemy się obok ogrodu zoologicznego Zoo Farma.
Odległości od najbliższych miast:

  • Wałbrzych 20 km
  • Kamienna Góra 20 km
  • Jelenia Góra 50 km
  • Świdnica 40 km
  • Wrocław 100 km